O spoločnosti

 

MAPA Slovakia Digital, s.r.o. vznikla odčlenením divízie digitálnych dát a GIS od firmy MAPA Slovakia Plus. Nadväzujeme na činnosť firmy MAPA Slovakia, ktorá už pred 15 rokmi začala na Slovensku ako jedna z prvých firiem s tvorbou digitálnych máp a digitálnej kartografie.

V súčasnosti sme sa vypracovali na významného operátora digitálnych geodát, ktorý je schopný poskytnúť zákazníkovi komplexnú ponuku digitálnych máp a databáz Slovenska aj celej Európy. Na Slovensku sme firma, ktorá v tomto odbore vytvára a udržiava najrozsiahlejšie mapové dielo mimo štátneho mapového diela. Niektoré produkty, ako napr. databázu adresných bodov, sme na trh priniesli ako prví, pričom dodnes je to unikátna databáza adries v celej SR.

Vytvárame a udržiavame vlastné podrobné vektorové mapy SR. Máme vybavenie na ich tvorbu a aktualizáciu vrátane technológie na ich kartografickú reprezentáciu a tvorbu produktov pre GIS a iné aplikácie.

Za veľmi dôležité považujeme to, že sme schopní na jednom mieste pokryť všetky požiadavky zákazníka v oblasti digitálnych máp a softvéru na prácu s nimi. Dnes sme firma, ktorá dokáže postaviť na mieru kompletný systém na prácu s mapami, či už vo forme lokálneho desktopového riešenia alebo portálového webového rozhrania. Dokážeme a máme skúsenosti s implementáciou GIS-ov od globálnych firiem, ale tiež disponujeme vlastným vývojom založeným na platforme open source.

Máme tím ľudí založený na odborníkoch so vzdelaním, praxou a skúsenosťami pre oblasť nášho podnikania.

Za obdobie, ktoré pôsobíme na trhu, sme sa veľa naučili. Máme prozákaznícky prístup a vieme veci prispôsobiť potrebám zákazníka. Nie sme firma orientovaná na jedného-dvoch veľkých zákazníkov, ale dokážeme pokryť potreby tak veľkých, ako aj menších spoločností v tejto oblasti. Dôkazom toho sú naši zákazníci.

Referencie

Copyright 2010
Všetky práva vyhradené